mielę

Korzystając z bezsenności o 3 nad ranem robię w myślach listę zakupów i nie ogarniam sytuacji. Świat mi się podzielił na dwa, jeden z lodówką, mopem, płynami do spryskiwania, librusem i oknem, za którym jest ładnie, coraz ładniej i drugi, ten w wiadomościach z #zostańwdomu, słupkami, statystykami, lekarzami i lekarkami. Którym już dawno powinno się dać wszystko złoto, co się świeci. W radio rozmowa, o tym, że kiedy respiratorów zacznie brakować, to rozpatruje się taką możliwość, żeby w szpitalach były losowania. I że ludziom to się nie bardzo podoba, ale naprawdę nie będzie czasu na diagnozę.
No to fajnie, mogę wyłączyć radio, wiem już wszystko, chociaż nie wiem nic.

Netflixa nie oglądam, a już na pewno nie pandemię. Za oknem wróbel, jakiś taki zadowolony, że ma święty spokój i cały plac zabaw dla siebie.

Bardzo bym chciała, żeby temat koronowirusa ruszył poetów i pisarzy, bo mam kryzys duchowy jak stąd do Wuhan, mam nieprzetrawione to, co się dzieje. Nie mogę się skupić na karcie pracy z plastyki i zadaniach z matmy. Nagle świat się podzielił, chociaż w sumie tak jakby się zjednoczył. Polityka i gospodarka się zagotowały, bo zabrakło konsumpcji, ale nikt nie zajął się duchowością. Dajcie mi w tefauen tego mnicha, który mówi, że przyroda odetchnie, zmniejszy się emisja CO2 i że to wszystko nie jest takie złe. Bo może zwariuję i gdzieś ucieknę (raczej nie ma gdzie, więc zwariuję i zostanę).

Ja przepraszam, ale się jeszcze nie zaadaptowałam, u mnie to trwa bardzo powoli. Wciąż mam ochotę iść w zaparte i udawać, że nic się nie dzieje. Osobiście żadnego koronawirusa nie widziałam, proszę się odpierdolić, idę na wino.

Makaron, proszek do prania i płatki owsiane. I mam nową wiadomość na librusie. O wpół do czwartej. Facetka od historii też mieli.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s